GSS BORC SORGULAMA-GENEL SAGLIK SIGORTASİ SORGULAMA

SGK 1 ocak 2012 tarihinden itibaren genel sağlık sigortası uygulamasını yürürlüğe koymuştu.GSS kapsamında yapılan gelir testi sonucunda, gelirleri asgari ücretin 3/1 oranından daha fazla olanlar sağlık ve sigorta hizmetlerinden yararlanabilmek için prim ödemekle yükümlü olmuşlardı.

Bu uygulamayla hayatımıza “gss, gss primi, gss prim borcu gibi terimler girmiş oldu.GSS prim borcunuzu öğrenmek ve sorgulama yapmak için 0888 233 6363arayabılırsınız ..uzman operatorlerımızden yardım alarak genel saglık sıgortası borcunuzu hemen ogrenın 0888 233 6363

GSS Borç Sorgulama  borcunuzu hemen ogrenın 0888 233 6363  ARAYABILIRSINIZ

Genel sağlık sigortası kapsamına girenler, ödemekle yükümlü oldukları gss primini ödemedikleri takdirde prim borçlerı birikir. Ayrıca bu prim borçları her zaman karşımıza çıkar.Bu borçlar gecikme zammı ve faiziyle sizden tahsil edilir.GSS kapsamına alınmışsanız, hastane hizmetlerinden yararlanın veya yararlanmayın gss primlerinizi ödemek zorundasınız.GSS borç sorgulama işlemini sık sık gerçekleştirerek borç kontollerinizi yapabilirsiniz.

GENEL SAGLIK SIGORTASİ Borç Sorgulama HEMEN    0888 233 6363   ARAYABILIRSINIZ

SSK Servisi

Bilgi Servisleri

Ücretlendirme

 

ÜCRETLENDİRME TÜM OPERATÖRLERDEN DAKİKA ÜCRETİ 2.50 TL / 60 SN'DİR
Tele Danışmanlık Olarak , bu numaradan almış olduğunuz hizmetler dakika başına hesaplanmaktadır, Her aramanız 60 sn üzerinden 2,50 tl olarak hesaplanacaktır. detaylı bilgiyi yukardaki tablodan ulaşabilirsiniz.
Detaylar için Tıklayınız

Template Design © Joomla Templates | GavickPro. All rights reserved.